Napsali o mně

Reference

„Chystám on-line kurz. Se spoustou věcí jsem si nebyla jistá a potřebovala jsem to probrat s někým, kdo mě pokud možno nezná a na moje nápady se podívá nezaujatým pohledem.

Jsem ráda, že jsem oslovila právě Alenu. Má totiž jednak obrovské zkušenosti, jednak velmi praktický pohled na věc. Už její úvodní dotazník mi pomohl si spoustu věcí ujasnit. Konkrétní podobu kurzu jsme pak doladily v on-line konzultaci.

Dostala jsem spoustu velmi k věci mířících otázek a také námětů, co ještě promyslet, na co se zaměřit, co udělat lépe. Upozornila mě také na obvyklé zádrhele a doporučila funkční řešení. Spolu jsme také zúžily cílovku kurzu a zjednodušily celkový koncept.

Moc děkuju a doporučuju!“

Madla Čevelová

marketingová čarodějnice, www.cevelova.cz

„Potřebovala jsem uchopit členskou sekci na novém webu tak, aby to dávalo smysl. Potřebovala jsem někoho, kdo s tím má zkušenosti a kdo má patřičný nadhled. Potřebovala jsem Alenu.

Dostala jsem vstupní otázky, které mně samotné pomohly v orientaci. Co vlastně má být výsledkem? Jakým způsobem to chci dělat, pro koho a spoustu dalších, upřesňujících. Alena byla perfektně připravená, měla pro mě už nachystaných několik návrhů a moje prsty kmitaly po klávesnici jak zběsilé, když jsem si psala všechny ty tipy a nápady.

Tohle je služba, která se opravdu vyplatí! Ušetřila mi spoustu zbytečně vynaloženého času a energie a moje práce je teď díky tomu výrazně efektivnější. A hlavně věřím, že celá členská sekce tak bude mnohem užitečnější pro můj tým.“

Bára Skálová

TOP managerka, www.baraskalova.cz

Je váš online kurz dobře optimalizovaný pro učení? Bude uživatel spokojen? Jak ho můžete výrazně vylepšit?

V první fázi spolupráce Alena prostudovala mou ideu a náčrty prvních kapitol. Dala mi mnoho stran připomínek a tipů, zírala jsem na to jak tele na nový vrata. Dost myšlenek a tipů jsem z toho využila.
Kurz mám postavený, texty napsané, oslovila jsem Alenu na testování. Dala jsem Aleně přístupové údaje a čekala. Krátce. Přišly mi 4 nabušené strany a já zase zírala. Zasedla jsem k tomu a 4 hodiny upravovala, přidávala tlačítka a psala si úkoly na delší dobu, na kterých pracuji nyní.

Doporučuji Alenu jako learning designera každému, kdo kurz připravuje nebo i kurz má. Posune vás to na úplně jiný level. Alena není obyčejný tester ( i když ti jsou taky důležití), je odborník na online kurzy.

Martina Taubrová

certifikovaná lektorka Bachových esencí, www.bachovyesence.cz

Zajímá vás konkrétní spolupráce? 

Zvolit můžete spolupráci formou konzultací, během nichž si osvojíte přístup designu učení, samozřejmě prakticky na vašem konkrétním kurzu.

Pokud je váš kurz hotový a vyzkoušený, nebo například ve fázi před spuštěním, doporučuji zvolit spolupráci formou „Otestování kurzu“. Ta jednak umožní důkladné seznámení se s kurzem a vy získáte konkrétní tipy na vylepšení a redesign kurzu.